футболки оптом найкращі ціни тут

Блог

Догляд за кепками

30.11.-0001

Догляд за кепками

 

Ви коли небудь прали кепку? Чи може чистили? Якщо після цього Ваша кепка зберегла першопочатковий вигляд – вітаємо,  Ви пройшли неабиякий квест.

 

Давайте поговоримо про «ворогів» наших кепок та боротьбу з ними.

-        Пил. Закінчилась зима, знімаємо улюблену шапку, одягаємо кепку, а на ній – пил. І що ми робимо? Змочуємо руку, витираємо і йдемо, а наш «друг» пил всього на всього ліг нерівномірним шаром, ще й окремі його шматки звисають з козирька. Як правильно? Беремо гаджет для чищення з липкою стрічкою і чистимо суху кепку. Також можна відчистити пил щіточкою для чищення одягу. Головне уникати контактів з водою. Іноді можна використовувати обприскувач.

-        Шерсть домашніх тварин. Ви прийшли в гості знімаєте кепку, кладете на тумбочку і гарно проводите час. Виходити, а на кепці спить Мурчик і ще якби просто спав, а так добряче полиняв. Що робити? Беремо вже відомий гаджет для чищення з липкою плівкою і збираємо шерсть.

-        Піт. Це вже ворог серйозніший, і хоч ззовні рідше бачимо сліди поту, але вони є і як правило проявляються на обідку у вигляді плям. Такі плями виводимо у пральній машинці. Головне використовувати спеціальний тримач для кепки, щоб вона не втратила форму. А також обирати делікатний режим прання.

-        Несподівані плями. Сік, морозиво, ягоди, фарби і ще багато чого може з’явитись на вашій кепці. Це побороти найбільш складно, але можна, якщо підібрати правильні засоби для чищення, плямовивідники, тощо. Перемо також в пральній машині з тримачем. В режимі для делікатного прання.

 

Не використовуйте для кепок сушку. Бажано сушити кепку на манекені,

щоб форма не втратилась. Нема манекена – не біда можете сушити кепку, одягнувши її на 3-літрову банку.

 

От і все, ваша кепка знову чиста і готова до використання.

А замовити кепки можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ