футболки оптом найкращі ціни тут

Шовкотрафарет

Найбільш популярним видом друку на текстилі є шовкодрук (шовкотрафарет, шовкографія). Він дає можливість наносити різноманітні зображення, і водночас є найбільш доступним методом. Друк таким методом можливий на текстильних виробах (футболки, футболки поло, спецформа, сумки, кепки, фартухи і т.п.), виробах зі скла і кераміки (попільнички, чашки, тарілки і т.п.), виробах з дерева, шкіри та інших сувенірах.

Переваги шовкодруку:

  • розмір надруку: від невеликого (10*2 см) до А3 формату;
  • можливість розмістити будь-який логотип, який має від 1 до 8 кольорів;
  • можливість відтворити будь-який Pantone, щоб відобразити корпоративні кольори Вашої компанії.


Як це працює?

Шовкодрук, по суті, процес нашарування, тому ми просимо Вас, подавати векторний формат (.cdr, .ai) Вашого зображення. Кожному кольору Вашого логотипу присвоюється власна рама. При насвітці рами створюються отвори, щоб фарби могли пройти крізь них і зафарбувати поверхню, на яку наноситься зображення. Ці дії повторюються для кожного кольору. Після цього тканину подають у тунельну сушку, де за допомогою термічної обробки фарба зв`язується з тканиною і стає стійкою в експлуатації.

Як розраховується вартість шовкодруку?

Вартість друку прораховується індивідуально відповідно до макету.
Основні чинники, які впливають на вартість друку:

  • кількість виробів, які подаються для друку (більша кількість – нижча ціна);
  • розмір надруку;
  • кількість кольорів логотипу;
  • кількість місць, на яких повинен бути розміщений надрук (тобто перід, спина, рукав, і т.д.).

 

Чи повинні Ви платити за підготовчі процеси?

Так. Адже потрібен час та матеріальні затрати, щоб насвітити та налаштувати кожну раму. Крім того, як тільки ваше замовлення буде виконане, ці рами змиваються і готуються для наступного замовлення. Ми не можемо зберігати рами з Вашим зображенням, бо накопичили б тисячі рам. Це одна з основних причин, чому ми пропонуємо вам зробити одне більше замовлення замість декількох дрібних - це економить ваші гроші!

Якість?

Наша команда друкарів та дизайнерів є однією з кращих в регіоні. Вони дуже талановиті і ми пишаємося якістю виконаних замовлень. Ми продаємо якісні футболки оптом. Нанесене нашою командою зображення буде триматися до тих пір, доки виріб експлуатується! З нашими роботами Ви можете ознайомитися безпосередньо при зустрічі.