футболки оптом найкращі ціни тут

Вишивка

Вишивка найчастіше використовується для нанесення зображень , логотипів на кроях або готових виробах, таких як футболки, футболки поло, кепки, шапки, светри, сорочки та куртки,сумки та рюкзаки для того, щоб надати їм більш вишуканий або корпоративний вигляд. Вишивка прикрашає виріб, робить його цікавим і яскравим.Будь-які графічні зображення (в т.ч. будь-які символи) і їх поєднання можуть стати вишивкою. Як правило індивідуальна вишивка використовується для створення унікальних сувенірів.

Як це працює?
Вишивка за своєю суттю відповідає традиційному шиттю вручну, однак, виконується набагато швидше. Ваш логотип наноситься вишивальною машиною відповідно до макету та розробленої на його основі програми.

Яка система оплати роботи?
На відміну від шовкодруку, вартість вишивки, не залежить від кількості кольорів в логотипі, а від розміру логотипу, оскільки вартість розраховується відповідно до кількості стібків. Вишивка ідеально підходить для нанесення на кепках, нанесення логотипів на рукавах та «на серці» виробів. Однак, не завжди підходить для великих логотипів спереду та на спині (для цього краще застосовувати метод шовкографії).

Чи повинні ви платити за розробку програми?
Так, якщо раніше Ви не робили вишивку, і у Вас немає розробленого вишивального файлу. Ми можемо розробити для Вас вишивальний файл відповідно до Вашої ідеї. Цей файл зберігається, і Ви повторно в майбутньому не оплачуєте його розробку.

Якість?
Як і наша команда друкарів, так і команда вишивальників є однією з найкращих у цій сфері. В поєднанні з якісним матеріалом футболок що продаються оптом ми забезпечимо Вам можливість перегляду першого тиражного взірця в електронному форматі або у нас в офісі. Виробництво не розпочнеться без Вашого фінального затвердження.