футболки оптом найкращі ціни тут

Політика повернення

Шановні Партнери,

Завжди перевіряйте своє замовлення після отримання. Відхилення в замовлених товарах можуть допускатись в незначних пропорціях – розмір, колір, артикул, якість (відповідно до галузевих стандартів торгівлі), та усуваються за рахунок Продавця після повернення.
  

2.    Повернення або обмін непошкоджених товарів можливий протягом 14 календарних днів (не враховуючи дня купівлі), відповідно до статті 9 Закону про захист прав споживачів (передбачено, що обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики).

3.    Повернення коштів за модифіковані елементи – наприклад, надруковані або вишиті логотипи на продуктах, змінені етикетки – неможливе. Будь ласка, перевірте отримані замовлення, перш ніж вносити будь-які зміни ( наприклад, брендувати отриману продукцію) в товари.

4.    Наш Покупець несе відповідальність за перевірку якості отриманого замовлення перед тим, як передати його своїм Покупцям.

5.    У разі помилки після формування замовлення, будь ласка, терміново зв`яжіться з нашим відділом продажів.

6.    Скарги щодо якості товарів розглядатимуться відповідно до загальних правил текстильної промисловості.

7.    У разі відшкодування/обміну будь-якого товару, будь ласка, перешліть номер замовлення/рахунку-фактури/видаткової накладної своєму менеджеру.

8.    Повернення та обмін товару можливий після попередньої домовленості. Вартість доставки повернення оплачує Покупець, якщо це не помилка нашого менеджера або складу. Без номера повернення (ТТН перевізника), наш представник не зможе обробити посилку.

9.    Усі предмети необхідно повернути в упаковці. У разі пошкодження упаковки та/або пошкодження товарів, а також для товарів, що були у використанні, повернення/обмін неможливий.

10. Процес кредитування повернених товарів може тривати 1-5 днів із моменту прийняття повернення.

11. Товари, які відправлено нам від Покупця після закінчення періоду 14 календарних днів, не підлягають поверненню.

12. Товари, придбані під час фінальної акції/розпродажу, можуть бути повернені лише у разі скарг на якість.

13. Спеціально замовлені товари, яких немає в наявності на нашому складі, поверненню не підлягають!

14. Зразки продукції, які не були повернуті протягом 60 календарних днів з моменту виставлення рахунку на них, поверненню не підлягають!

15. Розміри виробів відрізняються для кожної торгової марки. Завжди перевіряйте параметри розмірів перед розміщенням замовлення. Допустима відмінність розміру становить +/-5 % в межах одного бренду.

16. Усі посилки для повернення слід відправляти кур’єрською службою Нова Пошта або на склад Продавця у м. Львів. Всі повернення оплачуються Покупцем, якщо це не помилка нашого менеджера або складу.