футболки оптом найкращі ціни тут

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання застосовується при: персоналізації рекламної чи сувенірної продукції (нанесення логотипів на візитниці, брелоки, рамки, годинники, ручки, винні набори, запальнички, попільнички, ножі тощо), наноситься на металевий і скляний посуд, а також на різноманітні бізнес-сувеніри і вироби з дерева та пластику.
Головна особливість гравіювання – імідж ексклюзивного продукту. Лазерне гравіювання робить сувеніри більш презентабельними, збільшуючи їх цінність!

Використання передових лазерних технологій в сукупності з унікальними можливостями сучасного лазерного оснащення забезпечить високу якість отриманих зображень.

Як це працює?

Лазерне гравіювання – це процес видалення або випалення верхнього шару поверхні, яка гравіюється під дією лазерного променя. При дії лазера на структуру матеріалу, що гравіюється можлива зміна кольору логотипу, а при підвищенні потужності - прорізання тонкого матеріалу наскрізь. При цьому практично не відбувається підвищення температури поверхні матеріалу і змін форми предмету на який наноситься гравіювання.
Лазерне гравіювання має ряд переваг: довговічність зображення – недоступна іншим способам персоналізації, висока якість зображення при малих розмірах виробу, стильний вигляд самого зображення, мінімальна партія виробів, які гравіюються, екологічно чисте виробництво.
Можливе виконання від 50 штук.

Яка система оплати роботи?

Розрахунок проводиться в залежності від тиражу, площі задрукованої поверхні, а також враховує підготовчі етапи.